ru ua en
ПрАТ «Нововолинський ливарний завод» є одним з найбільших ливарних заводів західного регіону України. Підприємство засновано 01.10.1986 року, 01.10.1992 року перетворене у Орендне товариство «Нововолинський ливарний завод», а 29.12.1995 року перетворене у Відкрите акціонерне товариство «Нововолинський ливарний завод».
З 18.05.2010 року у відповідності до Закону України «Про акціонерні товариства» № 514 від 17.09.2008 року, ВАТ «Нововолинський ливарний завод» перейменовано у ПрАТ «Нововолинський ливарний завод».

Завод є членом Асоціації ливарників України, асоційованим членом Асоціації «Комітет економічного розвитку».

Підприємство отримало багаточисленні грамоти та подяки від різних організацій та органів самоврядування, в тому числі:
та інші.

Є сертифікат на систему керування якістю ДСТУ ISO 9001:2009. Лабораторії атестовані Міністерством промислової політики України, Науково-виробничим центром стандартизації і метрології. Проведена сертифікація відповідності продукції в Реєстрі сертифікації на федеральному залізничному транспорті (РС ФЖТ).
Радою по залізничному транспорту ПрАТ «НЛЗ» присвоєний умовний номер заводу 1 353 для клеймування литва при виготовленні комплектуючих до рухомого складу залізниці.
З метою захисту споживачів від поставки у їхню адресу неякісної контрафактної продукції недобросовісними постачальниками, в Державному реєстрі свідоцтв України на знаки товарів та послуг зареєстрований торговий знак «НЛЗ».

Головними видами продукції, що виготовляє ПрАТ «НЛЗ» є вироби для рухомого складу залізної дороги, відливки зі сталі, сірого чавуна, алюмінієвих сплавів, запчастини до авто- і сільгосптехніки (маховики, корпуси, катки, зірки, колеса напрямні, диски), церковні дзвони.

За останні роки ПрАТ «Нововолинський ливарний завод» втричі збільшив об’єми випуску продукції, а підприємство зі збиткового перетворилось у прибуткове. Отриманий прибуток був інвестований у розвиток виробництва. Проводиться реконструкція виробництва шляхом придбання нового і модернізації дійсного технологічного обладнання, запроваджуються прогресивні технології для економії енергоресурсів, покращення екологічних показників, зниження собівартості продукції і підвищення рівня її рентабельності. Під час реконструкції були створені нові робочі місця. На підприємстві освоюються нові, конкурентноспроможні види продукції, постійно підвищується рівень кваліфікації кадрів, продуктивність праці, якість продукції.
Закінчена перша черга реконструкції і техпереоснащення підприємства. Здана в експлуатацію автоматична лінія для виробництва ливарних форм та стержнів по ХТС (фуран) процесу, виробництва фірми IMF (Італія).

Продукція, яка випускається нашим підприємством, завоювала своє місце як на ринку України, так і за кордоном. Ми зацікавлені у подальшому збільшення об’ємів продукції, яка вже постачається та розширенні її асортименту за рахунок розміщення на ПрАТ «НЛЗ» нових замовлень. Завдяки потужностям, обладнанню та кваліфікації персоналу ми можемо гарантувати як якість продукції, так і своєчасність виконання наших зобов’язань. Будемо раді бачити Вас в числі наших постійних партнерів.